kariyerjet-logo-v5

KVKK/Aydınlatma Metni


Verilerinİşlenmesi

Son Güncelleme: 11.03.2022

Verilerinizi İşliyor muyuz?

⚠️

İşbu web sitesini kullanmak için KariyerJet.com’a kayıt ve üye olmanız istenmemektedir.
KariyerJet.com, üyelik sistemi barındırmadığından, CV / Özgeçmiş oluşturma ekranı sağlamadığından ve kişisel verilerinizi paylaşacağınız zorunlu bir hizmet alanı açmadığımızdan dolayı, herhangi bir şekilde kişisel bilgileriniz sitemizde işlenmez, saklanmaz.


Tarafımıza göndereceğiniz mail, mesaj yoluyla paylaşacağınız e-posta adresiniz, her hangi bir şekilde kayıt altında tutulmaz, herhangi üçüncü kişilere, firmalara aktarılmaz, paylaşılmaz. Yönlendirici linkler üzerinden ulaşılacak dış bağlantılı sitelere yapacağınız kayıt işlemleri sizin sorumluluğunuzdadır.

⚠️

İnternet üzerindeki bilgi alış verişleri genel olarak güvenli olmadığı için internet ortamındaki bilgi alış verişlerinizde dikkatli olmanız tavsiye edilmekte olup, işbu konuda KariyerJet.com, siz kullanıcıya/ziyaretçiye, site aracılığı ile yönleneceğiniz dış link sitelerinde iletişiminizin, kişisel ve diğer bilgilerinizin güvenliğine ilişkin olarak ya da üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin ele geçirilmesine karşı teminat veremez, vermemektedir.
Herhangi bir zamanda ve hiç bir uyarı ve ihtara gerek olmaksızın KariyerJet.com, uygun gördüğü takdirde işbu akitte belirtilen kayıt ve şartları ihlal etmeniz halinde sizin, web sitesinin tamamına veya herhangi bir kısmına olan erişiminizi ve kullanımınızı engelleyebilir.
Bu Sözleşme Kullanıcı/Ziyaretçi’nin elektronik ortamda siteye erişimi ile orantılı kabulü ile yürürlüğe girer ve yürürlükte kalır.